photo_2023-08-02_15-22-15
+48 123 456 789

DOMIK "CHOINKI"

„Choinki” to przestronny, przytulny domek, idealny dla rodzin i grup przyjaciół, położony wśród sosnowego lasu Białowieży. Mieści do 8 osób, oferując komfort i spokój z dala od zgiełku codziennego życia.

Ten uroczy dom jest pełen ciepła, z autentycznymi drewnianymi elementami i komfortowymi udogodnieniami. Posiada cztery sypialnie, dwie łazienki, a także otwartą przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, w której mieści się salon, jadalnia oraz w pełni wyposażona kuchnia.

W salonie znajduje się duży kominek, przy którym można spędzić wieczory, czytając książkę czy prowadząc rozmowy. Z salonu prowadzą drzwi na taras, gdzie możecie cieszyć się śniadaniem na świeżym powietrzu lub wieczornym grillem.

Odkryj urok prawdziwej Białowieży, przebywając w naszym domku „Choinki”. To miejsce, gdzie luksus spotyka się z naturą, oferując niezapomniane wrażenia dla wszystkich gości.

WAKACJE DLA DUSZY I CIAŁA

Zameldowanie o 15:00, Wymeldowanie o 12:00

24 hour cutomer service
Opieka nad klientem
Air Conditioner
Klimatyzacja
Television
TV i WI-FI
breakfast
Kuchnia i jedzenie
Bathrobe
Sauna
Rent Car
Wygodny parking

ROZRYWKA

Trasy rowerowe
Szlaki górskie
Wędkarstwo
Trasy narciarskie
Jazda konna
Gry sportowe

USŁUGI I CENY

DOMIK "CHOINKI" NA KARCIE

Nasze domki położone są w sercu Białowieży, jednej z najpiękniejszych i najdzikszych części Polski. To miejsce, gdzie czas wydaje się zatrzymywać, a otaczająca natura zaskakuje swoją różnorodnością i nieskażonym pięknem na każdym kroku.

KONTAKT

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

Nasz Domek 5, Bialoweza, podlaskie

+48 123 456 789

domki@administracja.pl

+48 123 456 789

domki@administracja.pl​

Domki w Białowieży. Wszelkie prawa zastrzeżone.